ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Вінниці будують новий корпус лікарні швидкої допомоги (ФОТО)

Проект будівництва нового приміщення та забезпечення необхідним обладнанням розрахований на два роки

Depo.
17 травня 2018 17:46
ФОТО: depo.ua

У Вінниці до головного корпусу лікарні швидкої медичної допомоги добудовують триповерхову будівлю приймально-діагностичного відділення інтенсивної терапії з ургентним операційним блоком на чотири операційні та відділенням інтенсивної терапії. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької міської ради.

Проект будівництва нового приміщення та забезпечення необхідним обладнанням розрахований на два роки.

Будівельні роботи розпочали восени минулого року. Уже викопано котлован добудови корпусу, виконано основу під плиту та бетонування монолітної залізобетонної плити. Виконуються роботи армування стін та бетонування, а також ліфтової шахти підземної частини будівлі.

Проектом передбачений нульовий поверх для розміщення центрального стерилізаційного відділення і пральні. На першому поверсі діятиме відділення екстреної медичної допомоги з протишоковим залом на шість робочих місць з сортувальною та лабораторно-діагностичною зонами. Другий поверх - сучасне відділення реанімації на 18 робочих місць. Третій – ургентний оперблок на 4 операційні та зала телемедицини.

На даний час щороку лікарня ШМД приймає понад 50 тис. пацієнтів, це фактично кожен другий пацієнт багатопрофільних лікарень Вінниці. Тут здійснюється 80% від кількості операцій, які проводяться у міських закладах охорони здоров'я вторинного рівня.

Як зазначив міський голова Сергій Моргунов, це буде базова лікарня північного госпітального округу Вінницької області.

Нагадаємо, у Вінниці за 792 дні планують збудувати сучасний кардіоцентр.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook