У Вінниці "Бідняжка" збирає комп'ютери для будинку престарілих

Активісти клубу просять небайдужих вінничан взяти участь в їхній акції

Depo.
20 березня 2017 17:34
ФОТО: depo.ua

Вінницький тур-клуб "Бідняжка" ремонтує комп'ютери для будинку престарілих. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на портал "Вежа".

Працівники турклубу вже передали в будитнок-інтернат два системні блоки та чотири монітори. В інтернаті вже є два комп'ютери, ще два турклуб планує передати в будинок престарілих найближчим часом.

"Ми вже співпрацювали з цим закладом. Два роки тому подарували їм проектор та екран для перегляду фільмів та різних майстер-класів", – розповідає організатор тур-клубу Дмитро Отс.

Проектор та екран придбано за грантові кошти.

"Зараз у них виникла ідея створити комп'ютерний клас. Один комп'ютер в них вже був, щоправда він не працював. Ми його полагодили і зібрали ще один, – каже Дмитро.

На думку працівників турклубу, чотири комп'ютери поки що буде достатньо, щоб навчати охочих мешканців інтернату. Але потрібні колонки для того, щоб використовувати "звукові" програми. Працівники турклубу просять вінничан долучитися до їхнього проекту: якщо в когось є вдома непотрібні колонки, їх просять принести до офісу туристичного клубу за адресою: вулиця Соборна, 7.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця