У Вінниці народилась трійня (ФОТО)

Це перша народжена цього року у Вінниці трійня

У вінницькому Центрі матері дитини на світ з'явилася трійня. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "33-й канал".

Трьох дівчаток - Лізу, Злату і Лесю народила 25-річна Лілія Горошинська із Бершадського району.

"Десь на десятому тижні вагітності місцевий гінеколог послав мене на УЗД. І вже там мені повідомили, що матиму двійню. Чесно кажучи, я була готова до цього, адже у моєї двоюрідної сестри також двоє малят, були й раніше в родині близнята. Та не пройшло й кількох хвилин як лікар заявила, що є підозра на трійню. Відправили нас у Вінницю, щоб таки пересвідчитись, скільки діток народжу. Медики підтвердили, що це трійня. Я тоді і сміялась, і плакала. Не вірилось, що мені так може пощастити. Коли після розмови з фахівцями я нарешті сповістила, що подарую трьох онуків, мама дуже зраділа", - розповідає Лілія.

Чоловіку новину повідомила через Інтернет, на той час він був на заробітках.

"Сергій спочатку не вірив, довелось надсилати фото з УЗД. Коханий теж був неймовірно щасливий, і разом ми мріяли, що обов'язково буде синочок. Але на 16-му тижні вагітності ми дізнались, що народяться дівчатка. Я ще жартувала тоді з чоловіком, що йому пощастило, адже з наступного року, кажуть, скасують святкування 8 Березня", - додає молода мати.

Вагітність протікала складно, жінці довлелося тричі лежати в лікарні.

"Народжувала я на 34-35 тижні вагітності. Пологи пройшли добре, і за це щира подяка всьому персоналу медичного закладу, особливо лікарям Сергію Чечузі та Ганні Гаваньо. Першою на світ з'явилась Злата із вагою 1840 грамів та зростом 44 сантиметри. Назвали ми її на честь сестри чоловіка, вона дуже красива. Леся — 1850 грамів та 45 сантиметрів, отримала ім'я на честь моєї сестри. Лізочка важила 2030 грамів та мала зріст 46 сантиметрів, назвали як королеву Великобританії. Чотири дні дівчатка були у реанімації, бо спочатку погано дихали. Пригадую, як вперше побачила їх на другий день після пологів. Вони були такі крихітні, бо втратили трохи вагу, із спеціальним медичним обладнанням, що я сліз не могла стримати. Нині ми вже вдома, допомагають мені з малечею мама, рідна та двоюрідна сестри. Донечок розрізняю за щічками та характерами", - каже жінка.

Молока в Лілі немає, доводиться купувати дітям молочні суміші.

Тато ще не бачив своїх доньок – він ще за кордоном.

Це перша народжена цього року у Вінниці трійня. А в Бершадському районі трійні не було вже 30 років.

Нагадаємо, на Вінниччині багатодітна родина поповнилася трійнею.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця