ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Вінниччині за півмільйона євро прокладуть "Яблуневий шлях"

Проект передбачає 560 тис. євро на відновлення історичних об'єктів, будівництво нових рекреаційних ідей, а також координацію об'єднання сільгоспвиробників плодово-ягідного напрямку

Depo.
12 липня 2018 10:18
ФОТО: depo.ua

Учора, 11 липня, у Вінниці підписано Меморандум про співпрацю і партнерство стосовно реалізації проекту технічної допомоги Європейського Союзу Кластер "Яблуневий шлях", яким розпочато подальший розвиток Северинівської та Барської ОТГ, передає Depo.Вінниця.

У Барській та Северинівській об'єднаних територіальних громадах взялись реалізовувати за фінансової та методичної підтримки ЄС проект Кластер "Яблуневий шлях".

Як повідомив директор Вінницького Центру розвитку місцевого самоврядування Олег Левченко, проект передбачає 560 тис. євро на відновлення історичних об'єктів, будівництво нових рекреаційних ідей, а також координацію об'єднання сільгоспвиробників плодово-ягідного напрямку - щоб вони створювали не тільки свіжий ринок, так званий фреш-ринок, але й забезпечували переробку урожаю.

Проект буде зосереджений не лише на вирощуванні та переробці яблук. "Яблуневий шлях" задумано як туристичний маршрут, що поєднуватиме рекреаційну та оздоровчу складові. Зокрема в Северинівській та Барській ОТГ відбуватимуться різноманітні брендові фестивалі, туристичні події та інші цікаві заходи, що популяризуватимуть Вінниччину.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook