ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У вінничанки повторно вимагали гроші за реєстрацію квартири

Державний реєстратор керувался недіючим документом
Depo.
11 липня 2015 17:00
ФОТО: depo.ua
У вінничанки повторно вимагали гроші за реєстрацію квартири
У вінничанки повторно вимагали гроші за реєстрацію квартири

Вінничанці відмовили у реєстрації квартири, яку вона отримала ще у 1991 році і тоді ж сплатила всі кошти, вимагали повторно пройти процедуру ресєтарції вже за новим законодавством, повідомляє Вінниця.depo.ua з посиланням на vlasno.info.

Рік тому жінка звернулася до реєстраційної служби з метою зареєструвати право власності, сплатила 249 гривень, проте у реєстрації їй відмовили. Сказали, що у довідці, яку видав ЖЕК знайшли помилку. Жінка одразу ж взяла в ЖЕКу нову довідку, але щоб повернутися до процесу реєстрації, з неї повторно попросили за послуги 249 гривень, мотивуючи це тим, що попереднє провадження було закрито, і тепер потрібно починати справу спочатку.

Насправді ж, державний реєстратор припустилася помилки. Постанова Кабміну, на яку вона посилається у своєму рішенні, на момент його винесення уже втратила свою чинність.

Аби виправити несправедливість і зберегти 249 гривень, вінничанка звернулася до юриста, який подав скаргу до Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області. Вінничанка чекає офіційну відповідь і оцінку дій державного реєстратора.

Більше новин про життя регіону читайте на Вінниця.depo.ua