ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У центрі Вінниці встановлять унікальний "поезіомат"

Автомат читатиме вінничанам європейські антивоєнні вірші
Depo.
9 липня 2015 12:28
ФОТО: depo.ua
У центрі Вінниці встановлять унікальний "поезіомат"
У центрі Вінниці встановлять унікальний "поезіомат"

У Вінниці 10 липня на площі Тараса Шевченка встановлять унікальний автомат, котрий читає вірші, повідомляє Вінниця.depo.ua з посиланням на сайт Міжнародного фестивалю оповідань "Intermezzo".

Усі бажаючі зможуть послухати з поезіомату європейські антивоєнні вірші у виконанні відомих українських письменників до кінця літа. Автором оригінального винаходу є власник чеських кав'ярень Ондржей Кобза, який став відомий встановленням фортепіано та столів для гри в шахи в чеських містах. Вартість поезіомату близько 200 тис крон.

Поезіомат має вигляд металевої труби, трохи схожої на перископ з іменами письменників та відповідними кнопочками, натиснувши на які можна почути відому поезію. Унікальний автомат привезли спочатку до Києва, а потім встановлять у Вінниці, далі на кілька місяців його возитимуть містами України. Подібні інсталяції розвивають громадський простір і дають змогу перехожим слухати унікальні записи, особливо в такі неспокійні часи.
Відкриття поезіомату у Вінниці відбудеться 10 липня о 18:00. У відкритті візьме участь директорка Чеського центру у Києві Луціє Ржегоржікова.

Більше новин про життя регіону читайте на Вінниця.depo.ua