UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У центрі Вінниці тестують європейську транспортну зупинку


Низькопідлогові тролейбуси та автобуси під'їжджатимуть тепер впритул до зупинки

У центрі Вінниці тестують європейську тр…

У Вінниці тестують оновлену зупинку громадського транспорту на майдані Героїв Небесної Сотні. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на ФБ-сторінку Агенції просторового розвитку.

Низькопідлогові тролейбуси та автобуси під'їжджатимуть тепер впритул до зупинки. Це значно підвищить зручність доступу усіх категорій пасажирів до салону.

Як повідомляють в Агенції просторовго розвитку, реконструкція зупинки є складовою частиною проекту розробки стандартних рішень для вуличного простору, які плануються і надалі застосовувати на інших зупинках міста.

Торік у зв'язку з розширенням проїжджої частини та ліквідацією ненормативної "кишені", зупинка була лише перенесена ближче до перехрестя з вул. Соборної. При цьому ремонт тротуарної плитки, заміна павільйону зупинки на більш місткий та інші роботи були заплановані на 2019 рік.

Підвищений бордюр спеціальної форми, якай встановили на зупинці, розроблено Агенцією просторового розвитку спільно з департаментом комунального господарства і благоустрою і транспортною компанією. Крім нього, укладають армовані плити і бруківку в зоні зупинки з метою уникнення утворення "напливів" асфальту при гальмуванні громадського транспорту.

Новий павільйон зупинки матиме втричі більшу довжину ніж нинішній, а на покрівлі буде застосовано затемнене покриття, яке краще захищатиме від сонця. На зупинці буде встановлено електронне табло з інформацією про час прибуття громадського транспорту.

Ці рішення базуються на аналізі досвіду європейських міст, зокрема Берліна, Лейпцига, Касселя і Цюриха.

Роботи планується завершити у серпні цього року.

Нагадаємо, оновлена зупинка має бути максимально пристосована для маломобільних пасажирів громадського

транспорту.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook