UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У центрі Вінниці продають підсніжники в горщиках

Ті, хто продає первоцвіти навіть у такий спосіб, все одно порушують закон

У центрі Вінниці продають підсніжники в…

У січні в центрі Вінниці почали продавати підсніжники. Жінка продає квіти, які вирощує на городі, а потім викопує цибулинки із землі і продає в горщиках. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на ТРК "Вінниччина".

Очевидно, жінка не вважає це порушенням природоохоронного законодавства, але ті, хто продає первоцвіти навіть у горщиках, все одно порушують закон,  кажуть в екологічній інспекції.

"Продаж навіть у горщиках, це незаконна торгівля рослин які занесені до Червоної книги. За це передбачена адміністративна відповідальність. За торгівлю безпосередньо стаття 88-1 "Порушення порядку придбання, збуту чи розповсюдження об’єктів тваринного або рослинного світу", а також частина друга "Порушення правил створення, поповнення, зберігання, використання або державного обліку зоологічних, ботанічних колекцій та торгівлі ними". Там передбачається у тому числі рослини занесені до Червоної книги України вилучення її з природного середовища, не важливо чи це буде тільки стебло і квітка безпосередньо чи це ціла рослина з корінням, це можливо лише за наявності спеціального дозволу, який видається Центральним уповноваженим органом виконавчої влади, в галузі охорони навколишнього природного середовища", – пояснює Ігор Осадчук, перший заступник начальника державної екологічної інспекції у Вінницькій області

В екологічній інспекції нагадують: не лише продавці, а й покупці первоцвітів порушують закон, і за це передбачене адміністративне  покарання. 

Нагадаємо, у Вінниці щороку екоінспектори "полюють" на продавців первоцвітів. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"