У центрі Вінниці на вихідні перекриють частину вулиці

Перекриття руху зумовлене капітальним ремонтом зупинки громадського транспорту "Майдан Небесної Сотні" на вул. Театральній

У Вінниці з 20:00 п’ятниці,12 липня, до 6:00 понеділка, 15 липня, буде повністю перекрито рух для усіх видів транспорту по вул. Театральній в одному напрямку – від вул. Соборної до вул Магістратської.  Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на пресслужбу Вінницької міської ради.

Перекриття руху зумовлене капітальним ремонтом зупинки громадського транспорту "Майдан Небесної Сотні" на вул. Театральній.

На цей час буде частково змінено схеми руху маршрутів громадського транспорту.

Тролейбуси маршрутів № 3 "Вишенька - ВПЗ", № 8 "Вишенька – Меморіал Визволення", № 9 "Меморіал Визволення – Князів Коріатовичів", № 13 "Меморіал Визволення – Аграрний університет" будуть рухатись в напрямку до Меморіалу Визволення по вул. Соборній, вул. Брацлавській, вул. Нансена, просп. Коцюбинського, вул. Київській. В напрямку до ринку "Урожай" – за затвердженими маршрутами (по вул. Театральній).

Автобуси маршруту № 5 "П’ятничани – Вул. Комарова" та маршрутні таксі № 5А "П’ятничани – Шкуринці" будуть рухатись в напрямку до П’ятничан від пл. Гагаріна по вул. Хмельницьке шосе, вул. Магістратській, вул. Івана Богуна. В напрямку до ринку "Урожай" – за затвердженими маршрутами (по вул. Театральній).

Автобуси маршруту № 11 "Вул. Ботанічна - Сабарів" та маршрутні таксі № 10А "Корея – с. Агрономічне" будуть рухатись в напрямку Кореї від пл. Гагаріна по вул. Хмельницьке шосе, вул. Магістратській, вул. Лесі Українки. В напрямку до ринку "Урожай" – за затвердженими маршрутами (по вул. Театральній).

Маршрутні таксі № 23А "Вул. Андрія Первозванного – Муніципальний ринок" та № 28А "Вінницяоблводоканал – Вишенька" будуть рухатись в напрямку до вул. Чорновола від пл. Гагаріна по вул. Хмельницьке шосе, вул. Магістратській. В напрямку до пл. Гагаріна – за затвердженими маршрутами (по вул. Театральній).

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця