У Сутисках військові добудовують унікальний міст

Новий міст вищий від старого на півтора метра, що дозволить уникнути підтоплення конструкції під час паводків
Depo.
12 січня 2017 17:26
ФОТО: depo.ua
У Сутисках військові добудовують унікальний  міст
У Сутисках військові добудовують унікальний міст

Уселі Сутиски, що на Вінниччині, військовослужбовці центру дорожнього забезпечення Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України завершують спорудження мосту. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Міністерства оборони України.

Завершувати роботу доводиться у майже екстремальних умовах: снігові замети, обледеніння металічних елементів моста, низька температура, вітер.

Як зазначив начальник штабу дорожньо-мостового батальйону майор Олексій Дем’янчук, міст унікальний, він поєднує елементи низьководного дерев’яного мосту та важкого механізованого  і малого автодорожного розбірного мостів. Вантажопідйомність споруди - шістдесят тонн. Він вищий від старого на півтора метра, що дозволить уникнути підтоплення конструкції під час весняних і осінніх паводків.

У Сутисках військові добудовують унікальний  міст - фото 1У Сутисках військові добудовують унікальний  міст - фото 2У Сутисках військові добудовують унікальний  міст - фото 3У Сутисках військові добудовують унікальний  міст - фото 4У Сутисках військові добудовують унікальний  міст - фото 5

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця