У село на Вінниччині, в якому сталася екологічна катастрофа, возять питну воду
В останніх пробах в селі Збаржівка ще є залишки препарату "Тарга супер", в інших населених пунктах хімікатів не виявлено
- Вінниця
-
18 червня 2019 14:15

У селі Збаржівка Погребищенського району, що на Вінниччині, організували підвезення питної води. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької ОДА.
Перший заступник голови ОДА Андрій Гижко під час спеціально скликаної наради повідомив, що регулярно беруться проби води з криниць мешканців навколишніх сіл та проводяться відповідні дослідження. В останніх пробах в селі Збаржівка ще є залишки препарату "Тарга супер", в інших населених пунктах хімікатів не виявлено. Організовано довезення з міста Вінниці бутильованої води в кількості 1,5 тонни, а також закуплено великий резервуар для питної води на 2 тонни і щоденно довозиться чиста вода належної якості.
Нагадаємо, що у неділю в селі Збаржівка Погребищенського району Вінницької області автомобіль з інсектицидами перекинувся в притоку річки Рось, внаслідок чого може бути забруднено річку. У Білій Церкві Київської області прийняли рішення з 23 години відключити водопостачання. Встановлено, що хімікати були викрадені з фермерських господарств Козятинського та Липовецького районів. Станом на ранок 10 червня, аналізи води з Росі не виявили небезпечних хімічних сполук.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця
Всі новини на одному каналі в Google News
- 17:50 Суд взяв під варту 23-річного підозрюваного у вбивстві школярів на Вінниччині
- 13:52Штовхав і душив учнів: Стало відомо про конфлікту поведінку 23-річного вчителя, якого підозрюють у вбивстві двох школярів
- 09:10Прокурори оголосили підозру 23-річному вчителю, що зарізав двох школярів на Вінниччині ФОТО
- 19:32 Вбивство школярів на Вінниччині: правоохоронці розповіли приголомшливі деталі трагедії
- 12:51 Вбивство школярів на Вінниччині: Правоохоронці затримали 23-річного вчителя, якого підозрюють у злочині ФОТО
- 10:17На Вінниччині зарізали двох дітей. Поліція вже затримала підозрюваного
- 08:19Окупанти вранці вдарили по промислових об'єктах на Вінниччині
- 23:28В Україні сіють озимину
- 09:02У "Дії" відтепер можна отримувати медичні сповіщення
- 12:51У рейсовому автобусі на кордоні з Молдовою знайшли три десятки незадекларованих макбуків Відео
- 10:02Міноборони оновило порядок виплати допомоги родинам загиблих військових
- 21:54 Зеленський: Гарантії безпеки для України включають захист на землі, в повітрі, на морі та фінансування ЗСУ Відео
- 22:44 З 2026 року українці щороку платитимуть більше за електроенергію
- 12:30 Рада схвалила відновлення трансляцій засідань парламенту, але з середини вересня
- 21:24На Вінниччині громадам повернули майже тисячу га водосховищ
- 09:03В Укргідрометцентір спрогнозували, якою буде погода в Україні у вересні
- 19:52Зеленський підписав закон, за яким в Україні офіційно засуджуватиметься рашизм
- 15:54Як вибрати оптимальну суму та термін мікропозики Актуально
- 23:23Ще шість нових індустріальних парків з різних регіонів внесено до реєстру