У село на Вінниччині, в якому сталася екологічна катастрофа, возять питну воду

В останніх пробах в селі Збаржівка  ще є залишки препарату "Тарга супер", в інших населених пунктах хімікатів не виявлено

У селі Збаржівка Погребищенського району, що на Вінниччині, організували підвезення питної води. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької ОДА.

Перший заступник голови ОДА Андрій Гижко під час спеціально скликаної наради повідомив, що регулярно беруться проби води з криниць мешканців навколишніх сіл та проводяться відповідні дослідження. В останніх пробах в селі Збаржівка  ще є залишки препарату "Тарга супер", в інших населених пунктах хімікатів не виявлено. Організовано довезення з міста Вінниці бутильованої води в кількості 1,5 тонни, а також закуплено великий резервуар для питної води на 2 тонни і щоденно довозиться чиста вода належної якості.

Нагадаємо, що у неділю в селі Збаржівка Погребищенського району Вінницької області автомобіль з інсектицидами перекинувся в притоку річки Рось, внаслідок чого може бути забруднено річку.  У Білій Церкві Київської області прийняли рішення з 23 години відключити водопостачання. Встановлено, що хімікати були викрадені з фермерських господарств Козятинського та Липовецького районів. Станом на ранок 10 червня, аналізи води з Росі не виявили небезпечних хімічних сполук.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця