У новому Лівобережному відділенні поліції обіцяють швидше реагувати на виклики

Лівобережне відділення розмістилося в приміщенні колишнього Староміського відділу міліції
Depo.
5 грудня 2016 17:17
ФОТО: depo.ua
У новому Лівобережному відділенні поліції обіцяють швидше реагувати на виклики
У новому Лівобережному відділенні поліції обіцяють швидше реагувати на виклики

Відсьогодні у відділенні поліції по вул. Довженка, 83 здійснюватиметься прийом заяв та повідомлень громадян від мешканців Лівобережжя обласного центру, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу поліції Вінницької області.

Лівобережне відділення розмістилося в приміщенні колишнього Староміського відділу міліції. В цілому стан робочих приміщень т.в.о. начальника ГУНП області Юрій Педос оцінює як задовільний, є обладнана кімната прийому громадян, однак є і окремі невирішені питання. Зокрема, тільки в планах ремонт спортивної зали, де сьогодні покращують фізичну підготовку бійці спецбатальйону «Вінниця», а в подальшому  можуть займатися спортом і працівники поліції Лівобережжя.

У новому Лівобережному відділенні поліції обіцяють швидше реагувати на виклики  - фото 1

Всього у Лівобережньому відділенні, яке очолив полковник поліції Роман Андрущак, працюватиме 150 поліцейських,  в цілодобовому режимі три слідчо-оперативні групи.

Така реорганізація Вінницького відділу поліції, на думку керівника вінницької поліції Юрія Педоса, розвантажить поліцейських і допоможе їм працювати ефективніше. А саме, новостворене Лівобережне відділення дозволить швидше реагувати на виклики вінничан, що надходять на  "102", які обслуговуватимуться черговими частинами відповідно до території.

Крім Лівобережного відділення поліції до складу Вінницького відділу входить Вінницьке відділення поліції з обслуговування Вінницького району.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця