У Майдані під Вінницею знайшли схованку з гранатами та мінами
За словами правоохоронців, житель сусідньої Ксаверівки сам показав, де заховав боєприпаси
- Вінниця
-
25 березня 2020 11:24
У селі Майдан Вінницького району правоохоронці знайшли в чагарниках схрон з боєприпасами. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на відділ комунікації поліції області.
Там 24 березня виявили корпуси гранат Ф-1, три протипіхотних міни та один запал до них. За даними поліції, схованку зі зброєю облаштував 37-річний житель сусіднього села Ксаверівка.
"Співробітники кримінальної поліції отримали інформацію, що житель району може зберігати заборонені у вільному обігу вибухові предмети. 37-річний раніше неодноразово судимий за майнові злочини житель села Ксаверівка підтвердив інформацію оперативників та показав схованку зі зброєю, яку він облаштував в межах сусіднього села", - повідомляють у поліції.
Згодом з'ясувалось, що чоловік причетний до крадіжки. У листопаді 2019 року він проник до будинку в селі Агрономічне та викрав електроінструмент.
Боєприпаси вибухотехніки вилучили та направили на експертизу. Поліцейські встановлюють походження вибухових предметів та мету їх зберігання.
Підозрюваному загрожує до семи років позбавлення волі.
Нагадаємо, юнака з Піщанського району затримали за торгівлю боєприпасами.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця
Всі новини на одному каналі в Google News
- 21:53Зимова підтримка: хто може розраховувати на грошову допомогу від держави
- 14:29На Говерлі травмувалася неповнолітня вінничанка
- 11:33 З листопада в Україні запроваджується ID-картка військовослужбовця: що треба знати
- 20:59Фейкові виші та студенти: у Вінниці затримали ділків, що організували "освітню" схему для ухилянтів
- 18:15 Зеленський погодив подальшу мобілізацію на воєнний стан до лютого
- 12:45В лікарні померла 7-річна дитина, яка постраждала під час атаки на Ладижин
- 10:13Внаслідок масованого обстрілу на Вінниччині є поранені, серед них дитина у важкому стані
- 09:18Після ранкової атаки в Ладижині на Вінниччині — перебої зі світлом, водою та опаленням, в обласному центрі — з електротранспортом
- 11:20В Укргідрометцентрі спрогнозували, якою буде погода в Україні у листопаді
- 10:44 Зеленський про старт опалювального сезону: тепло українцям дадуть вже сьогодні
- 11:31В Києві затримали агента ФСБ з Вінниці, що планував підпалити будівлю Інституту національної пам’яті ФОТО
- 20:40Уряд вирішив імпортувати газ і виділив гроші
- 22:19У Вінниці на території лікарні отруїли собак
- 15:20 Уряд створив Координаційний штаб захисту енергетики: що за структура і для чого
- 10:20 У Вінниці відбувся лицарський турнір пам’яті Героя Небесної Сотні Максима Шимка (ФОТОРЕПОРТАЖ) ФОТО Відео
- 23:35У Державній службі зайнятості розповіли, які спеціальності зараз найбільше затребувані
- 21:25 Міненерго фактично у всіх областях вводить відключення світла
- 16:54Тренінги, що рятують життя енергетиків: У Вінниці пройшли навчання з домедичної допомоги за підтримки Фонду Андрія Матюхи ФОТО
- 21:08Смертельна ДТП на Вінниччині: Троє загиблих та троє травмованих
Сектор

