У Козятині більше не збиратимуть благодійні внески у школах і дитсадках

Міський голова підписав розпорядження про заборону благодійних батьківських внесків у навчальних закладах
Depo.
26 грудня 2016 10:13
ФОТО: depo.ua
У Козятині більше не збиратимуть благодійні внески у школах і дитсадках
У Козятині більше не збиратимуть благодійні внески у школах і дитсадках

Міський голова Козятина Олександр Пузир підписав розпорядження про заборону благодійних батьківських внесків у навчальних закладах міста. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Козятинської міськради.

Відповідне звернення опубліковане на сайті міської ради.

За словами Олександра Пузира, сплату благодійних внесків свого часу було запропоновано, як один з виходів зі складної ситуації, в якій опинилася освіта міста. Зібрані кошти акумулювались на благодійних рахунках і за них було частково покращено фінансовий та матеріальних стан освітніх закладів Козятина.

«Питання сплати «благодійних» неодноразово обговорювалось і на якихось незрозумілих ніби-то «круглих столах» і у місцевій пресі, тому аби уникнути спекуляцій на дану тему, хочу зазначити, що фінансові показники міста зростають і за таких умов ми не маємо права й надалі перекладати матеріальну відповідальність на плечі батьків», - йдеться у зверненні.

Міський голова стверджує, що у 2016 році міська рада системно підійшла до вирішення питання ремонтів у школах та садочках, вперше за останні 10 років було виділено суттєві кошти і на позашкільну освіту, покращено матеріальний стан спортивної школи і всієї спортивної галузі міста.

«Саме тому, як керівник міста, прийняв виважене рішення та мною було підписано розпорядження про скасування та заборону з 1 січня 2017 року «благодійних батьківських внесків» у школах та садочках Козятина, спортшколі, Центрі дитячої та юнацької творчості, дитячій музичній школі.

У випадку підтвердженої інформації щодо вимагання або «пропозиції» керівників вказаних закладів сплатити (будь-які!) благодійні внески – керівник установи отримає догану, а за повторний випадок - буде звільнений», - попередив Пузир.

Я не виключаю можливостей, коли колишні учні, батьки випускників або просто меценати мають бажання допомогти школі або садочку благодійними коштами, меблями, будматеріалами, але така допомога повинна надаватись одноразово (не системно), відкрито і прозоро. По кожній такій допомозі  керівник закладу буде доводити потребу у «благодійних», а виконком міської ради, після відкритого обговорення буде надавати згоду або відмову», - йдеться у зверненні міського голови.

 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця