UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У кількох багатоповерхівках Вінниці автоматично контролюють якість комунальних послуг

Спеціальні датчики температури, тиску, затоплення та руху встановили у підвалах восьми будинків

У кількох багатоповерхівках Вінниці авто…

Цього року вісім вінницьких багатоповерхівок обладнали системами, які дозволяють в автоматичному режимі контролювати й фіксувати параметри наданих мешканцям послуг. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на пресслужбу Вінницької міської ради.

Спеціальні датчики  температури, тиску, затоплення та руху встановили у підвалах багатоквартирних будинків на вул. Ващука, 14, Жуковського, 14,  Зулінського, 34а, Келецькій, 124, Київській, 162а, Литвиненко-Вольгемут, 44, Учительській, 10, пров. 1-му Київському, 66 і пров. Кар’єрному, 3.

"Це наш пілотний проєкт. Датчики встановлюють у підвалах будинків. Наприклад, такою системою обладнали  будинок по вул. Ващука,14. Там є датчик на підтоплення, і він спрацьовує коли у приміщенні з’являється волога. На моєму моніторі відразу цей датчик загорається червоним кольором. Про проблему надходять повідомлення і до Цілодобової варти, яка має доступ до цієї системи, і до управляючої компанії. Повідомлення надходять і на телефон голови ОСББ або ж диспетчеру управлінської компанії. Це все робиться для того, щоб швидко відреагувати та локалізувати ту чи іншу проблему і відправити на місце аварійну бригаду", – каже директор департаменту житлового господарства Роман Фурман.

Систему диспетчеризації облаштували на умовах співфінансування, де 70% – кошти міського бюджету і 30% – кошти мешканців будинку.

"Ми подивимося, як вона себе зарекомендує, і якщо буде позитивний результат, продовжимо встановлення", – додав Фурман.

Систему під’єднано до хмарного сервера, який дозволяє зберігати дані протягом трьох місяців і відображати систему контролю у вигляді графіків. Дані оновлюються щохвилини.

Нагадаємо, з початку року у Вінниці відремонтували понад 30 дахів багатоповерхівок.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"