ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вінничанин лишився живим після "Іловайського котла" завдячуючи дідовому хрестику

Чотири дні Роман пішки виходив з оточення, тричі його хотіли розстріляти сепаратисти
Depo.
7 вересня 2015 10:50
ФОТО: depo.ua

Вінничанин Роман, який пройшов через "Іловайський котел" і дивом вижив, вірить, що його врятував хрестик діда, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на 33kanal.com.

Роман пішов в АТО добровольцем. День Іловайського котла вважає найстрашнішим, що може бути у житті. Але разом зі страхом прийшла віра. Вінничанин згадує, як вранці перед виїздом йому наснився рідний дід Михайло. З дня його смерті минуло 14 років і це був перший сон коли дід нагадав про себе.

У сні дід наказав Роману піти до самотнього дерева і пошукати під ним хрестик. Вранці Роман, на власне здивування, дійсно під деревом знайшов хрестик. Саме він, на думку бійця, врятував його.

"Я побував у двох машинах, кожну з яких підбили, і залишився неушкодженим. Двічі між мною та іншими бійцями вибухали міни і жоден осколок мене не зачепив. Мене особливо дивувало те, що я навіть не був контужений. У якусь мить у "зеленці", де нас оточили і добивали, я раптом відчув нестерпну слабкість. Лежав на спині і навіть не мав сили повернутися. Чув, як наближалися сєпари. Чув, як вони застрелили кожного з тих, хто залишився живим. Наді мною зупинився один бородатий сєпар віком 35-40 років і пильно поглянув мені в очі. Я зрозумів, що зараз пролунає постріл і для мене усе закінчиться. Він ковзнув поглядом по моєму тілу і пішов собі. Так сталося тричі. Троє різних людей зі зброєю напоготові зупинялися наді мною, дивилися на мене і йшли далі. Я вибирався з Іловайського котла пішки чотири доби" - згадує вінничанин. Хрестик, який врятував бійця, так само раптово зник.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Вінниця.