У Гайсині водій легковика збив 12-річного велосипедиста
Хлопчика з переломом стопи госпіталізували
- Вінниця
-
12 червня 2021 12:35

У Гайсині під час ДТП постраждав 12-річний хлопчик. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на відділ комунікації ГУНП в області.
Аварія сталась на вулиці 1-го Травня. За даними поліції, за кермом автомобіля Opel був 64-річний мешканець Жмеринського району. Він збив підлітка, який на велосипеді переїжджав дорогу по пішохідному переходу.
Хлопчика з переломом стопи доправили до лікарні. Автомобіль правоохоронці помістили на арештмайданчик. Водія освідували, він був тверезим.
Нині слідством розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами). Винуватцеві ДТП загрожує обмеження волі на строк до трьох років.
Нагадаємо, на Вишеньці водій Audi збив велосипедиста.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця
Всі новини на одному каналі в Google News
- 22:43Українцям обіцяють якісний зв’язок на автошляхах і в селах
- 17:33Била, принижувала та вчиняла психологічне насильство: На Вінниччині судитимуть матір, яка систематично знущалася з 9-річної доньки
- 10:44 У Вінниці вночі стався конфлікт з ТЦК - поліція дотепер зʼясовує ситуацію
- 20:31Негода накрила Україну: Які регіони постраждали найбільше (ВІДЕО) Відео
- 18:36"Укрзалізниця" запускає нові маршрути з серпня
- 09:41В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в серпні
- 23:53Україна домовилася про обмін 1200 полонених, - Зеленський
- 14:48"Гроші ходять за вчителем": у МОН пояснили, як змінився підхід до підвищення кваліфікації педагогів
- 11:31Ці моделі iPhone користувачі люблять найбільше Актуально
- 15:50 Нардепи схвалили новий склад Кабміну на чолі зі Свириденко
- 11:33Кількість постраждалих на Вінниччині зросла
- 09:55Після масованої атаки на Вінниччині погіршилася якість повітря: Жителів закликають не виходити на вулицю та носити респіратори
- 08:40Ворог вночі 16 липня масовано атакував Вінницьку область. Пошкоджено промислові об'єкти та житлові будинки
- 13:26Київ – Гдиня: автобусна подорож до польського Балтійського узбережжя Актуально
- 21:26 Пакунок школяра: Батьки першокласників отримуватимуть 5 000 грн допомоги через Дію
- 19:59У МОЗ підказали українцям, як безпечно пережити 30-градусну спеку
- 13:31 РФ може й надалі атакувати ТЦК, то - частина планів московії
- 15:45 В Україні можуть ввести чотириденний робочий тиждень, - Гетманцев
- 10:42У місті на Вінниччині зареєстровано спалах сальмонельозу