У дитячих садочках Вінниці впроваджують "дешколяризацію"

У дитячих садочках тепер не просто готуватимуть дітей до школи, а розвиватимуть у них інтерес до пізнання світу
Depo.
30 серпня 2016 10:50
ФОТО: depo.ua

Директор департаменту освіти міської ради Володимир Буняк заявив про це під час щорічної серпневої конференція педагогічних працівників, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької міської ради.

За його словами, у 2016-2017 навчальному році педагогічні колективи дошкільних закладів долучаться до реалізації нової освітньої програми для дітей від 2 до 7 років "Дитина". 

"Особливістю змісту Програми є "дешколяризація", інакше кажучи, розвиток дітей, а не цілеспрямована підготовка їх до школи на догоду батькам. Важливішим є розвиток інтересу до пізнання, активності, допитливості дитини, її відкритості до взаємодії і спілкування з оточуючим світом. Обсяг програмних завдань у цьому виданні значно скорочений. Вилучено застарілу на сьогодні інформацію. Реалізація програмних вимог забезпечить належні умови для зростання здорової, щасливої, самодостатньої, творчої особистості", – зазначив Буняк.

Також головний освітянин міста повідомив, що діти початкової школи навчатимуться за оновленими програмами для 1-4 класів з 13 предметів. За його словами, процес навчання приведено у відповідність до вікових можливостей молодших школярів.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця