UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У дев’яти громадах Вінниччини в кінці року відбудуться вибори

У трьох нових ОТГ відбудуться перші вибори, ще в шістьох – додаткові

У дев’яти громадах Вінниччини в кінці ро…

Центральна виборча комісія ухвалила постанову про призначення на 22 грудня перших місцевих виборів у 86 ОТГ України. Вибори депутатів та голів призначено і в трьох новостворених об’єднаних громадах Вінницької області. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "На Парижі".

Зокрема, голову та депутатів обиратимуть 22 грудня у Войнашівській сільській ОТГ Барського району, куди увійшли Войнашівська сільська рада (села Войнашівка, Заможне, Затоки, Каноницьке, Мирне, Міжлісся, Пляцина, селище Бар), Матейківська сільська рада (села Матейків, Мурашка, Павлівка, Трудолюбівка) та Митківська сільська рада (села Митки, Киянівка).

Вибори також призначено у Гавришівській сільській об’єднаній територіальній громаді Вінницького району (Гавришівська сільська рада (село Гавришівка), Великокрушлинецька сільська рада (село Великі Крушлинці), Малокрушлинецька сільська рада (село Малі Крушлинці), Стадницька сільська рада (село Стадниця).

Відбудуться перші вибори і в Махнівській сільській ОТГ Козятинського району (Махнівська сільська рада (села Махнівка, Марківці, Медведівка, Мшанець, селище Садове), Вовчинецька сільська рада (село Вовчинець), Переможнянська сільська рада (села Перемога, Немиринці).

Цією ж постановою ЦВК оголосила початок виборчого процесу у цих громадах з 2 листопада.

Іншою постановою ЦВК призначила додаткові вибори депутатів сільських, селищних рад у шести ОТГ Вінниччини від територіальних громад, що приєдналися до відповідних об’єднаних громад.

У Вінницькому районі депутатів обиратимуть у Якушинецькій ОТГ – від Некрасівської сільської ради та у Вороновицькій ОТГ – від Гуменської сільської ради.

У Калинівському районі до Іванівської ОТГ обиратимуть депутатів від Жигалівської сільради.

У Козятинському районі додаткові вибори відбудуться у Глуховецькій ОТГ – там обиратимуть депутатів від приєднаних до ОТГ Бродецької селищної та Пузирківської сільської рад.

У Томашпільському районі пройдуть додаткові вибори у Вапнярській селищній ОТГ – від Височанської сільської ради, а також у Томашпільській селищній ОТГ – обиратимуть депутатів від приєднаної Вилянської громади.

Виборчий процес у цих громадах також розпочинається з 2 листопада.

Нагадаємо, у Мінрегіонбуді хочуть "перекроїти" адмінподіл Вінницької області.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"