У центрі Вінниці почала діяти "Новорічна пошта" (ФОТО)

На "Новорічній пошті" діти пишуть не тільки привітання своїм рідним в інші міста України, а й листи Святому Миколаю чи Санта Клаусу

Учора, 11 грудня, у Вінниці на площі Ліверпуль почала діяти "Новорічна пошта". Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької міської ради.

"Новорічна пошта" була започаткована торік і швидко здобула популярність серед вінничан і гостей міста. Послугами "Новорічної пошти" користуються переважно молодші школярі. Діти пишуть не тільки привітання своїм рідним в інші міста України, а й листи Святому Миколаю чи Санта Клаусу.

"Новорічна пошта" – це не гра, поштові повідомлення справді доставляють адресатам, адже проект реалізовується у співпраці з Укрпоштою.

На поштовому будиночку, змонтованому на площі, висить справжня поштова скринька, з якої виймають листи і везуть їх на сортування і подальшу пересилку.

"Вітальний листу Укрпошта відправить у будь-який куточок України. Також тут можна буде співати в караоке та подивитися на великому екрані новорічні фільми", - розповів під час святкового відкриття "Новорічної пошти" директор департаменту культури Вінницької міської ради Максим Філанчук.

"Пошта" працюватиме щодня з 16:00 до 19:00. Кожній дитині даватимуть безкоштовно одну листівку та одну марку із тематичним написом "Щедрик народився у нас".

На площі облаштовані тематичні фотозони, працюватиме новорічне караоке, проводитимуть різноманітні майстер-класи, музичні інтерактиви і показуватимуть новорічні фільми просто неба.

Спеціально до відкриття "Новорічної пошти" погасили святкову марку.

Особливістю цьогорічної "Новорічної пошти" стане написання вітальних листів вінничанам у 1919 рік. Зробити це можна буде 14, 21, 28 грудня і 4 січня о 13:00 та о 15:00.

Нагадаємо, площа Ліверпуль у центрі Вінниці отримала офіційну назву.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця