У центрі Вінниці мітингують євробляхери (ФОТО)

Головну вулицю Вінниці Соборну євробляхери вирішили не перекривати, бо домовились із владою і поліцією про мирний європротест

Сьогодні, 20 листопада, у вінниці під ОДА мітингують євробляхери. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "33-й канал".

Головну вулицю Вінниці Соборну євробляхери вирішили не перекривати, бо домовились із владою і поліцією про мирний європротест.

Але народним депутатам вінничани красномовно написали плакатах "Йдіть у сраку!", адже вважають, що ВР їх обманула, примвушуючи до дорогого розмитнення, яке часто ждорожче за вартість автомобілів.

Для більшої яскравості своєї акції євробляхери у Вінниці привезли під ОДА стару іржаву "Таврію", "ИЖ-Москвич" та ретро "Жигулі".

"Блокування Соборної не буде! Ми проводимо мирну акцію та привезли під Віннницьку ОДА авто, на які нас хочуть пересадити ці негідники із Ради. Хоча самі вони їздять на "мерсах" останньої моделі! І ми страйкуємо не лише за себе, а за всіх українців, щоб євроавто можна було офіційно завезти за 500 чи 1000 євро за все розмитнення до бюджету України", – заявив організатор акції Олександр Марцинківський.

На Вінниччині спільнота "АвтоЄвроСила" сьогодні влаштувала акції в 5 точках – у Вінниці на Соборній та головних трасах області на Могилів-Подільський, Хмельницький, Гайсин та Київ.

Фото: "АвтоЄвроСила".

Нагадаємо, "Авто Євро Сила" розпочала всеукраїнську та безстрокову акцію протесту.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця