ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Для "Вінниці в мініатюрі" у Центральному парку відремонтують площу біля планетарію

На площі проведуть капітальний ремонт території з улаштуванням нових доріжок, озелененням та встановленням вуличних меблів

Depo.
20 червня 2017 15:50
ФОТО: depo.ua

У Центральному парку незабаром розпочнуть підготовку площі, де розміститься комплекс "Вінниця в мініатюрі". Про це повідомляє Depo.Вінниця за інформацією з сайту "Prozorro".

На площі біля планетарію мають провести капітальний ремонт території з облаштуванням нових доріжок, озелененням та встановленням вуличних меблів. Відповідне тендерне оголошення розмістив Департамент комунального господарства і благоустрою міської ради.

У планах, зокрема, вимостити доріжки тротуарною плиткою, встановити шість лавочок, всім світильників, десять сміттєвих урн та огородження. Окрім того, має бути підведене водопостачання, облаштовано систему зрошення для зелених насаджень, які також планують оновити, засіяти газон та висадити кущі та дерева.

Очікувана вартість капітального ремонту зони благоустрою – 3 мільйони 983 гривні. Згідно із тендерною документацією, орієнтовно роботи мають розпочатися 24 липня, а завершитись – 20 серпня. Кінцевий термін подання тендерних пропозицій – 5 липня.

Відзначимо, що на цій площі планують до дня міста розмістити комплекс "Вінниця в мініатюрі", що складатиметься з 12-ти зменшених копій історичних будівель міста.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця