ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Бершаді люди вимагають відновити роботу заводу, який поповнював бюджет на 4,5 млн грн

До пікетувальників одразу приєднались і політичні партії
Depo.
14 липня 2015 15:10
ФОТО: depo.ua
У Бершаді люди вимагають відновити роботу заводу, який поповнював бюджет на 4,5 млн грн
У Бершаді люди вимагають відновити роботу заводу, який поповнював бюджет на 4,5 млн грн

Працівники колишнього бершадського молочноконсервного комбінату зібрались на пікет і вимагають негайно віновити роботу ПАТ "Бершадьмолоко", яке поповнювало бюджет району щороку майже на 4,5 млн грн, повідомляє Вінниця.depo.ua з посиланням на vn.presspoint.in.ua.

У руках мітингувальників чимало плакатів з написами. Зокрема, люди пишуть, що протестують проти руйнівної політики власників підприємства. Також селяни за збереження робочих місць, яких і так вкрай не вистачає.
Підртримати пікетуальників на вулиці райцентру вийшли і члени громадського формування з охорони громадського порядку у Бершадському та Чечельницькому районах "Народна самооборона", представники "Правого сектору", громадських організацій району та активісти.

До пікетувальників вийшов голова райдержадміністрації Олександр Лободовський та уході перемовин переконав мітингуальників погодитись з планом заходів по відновленню роботи заводу.

Нагадаємо, в структуру Бершадського молочноконсервного заводу раніше входили: Бершадський центральний завод з маслоцехом у селі Джулинці, Тростянецький і Чечельницький молочні заводи, Гайворонський маслосирзавод та Ульянівський молочний завод. В 1999 році ЗАТ "Бершадьмолоко" вийшло зі складу НА "Укрконсервмолоко" в зв'язку із зміною власника підприємства, який придбав контрольний пакет акцій. Цим власником був і залишається Петро Порошенко.

Більше новин про життя регіону читайте на Вінниця.depo.ua