Мером Бара хочуть бути голова РДА, колишній та чинний мери, а також екс-головний еколог області

Загалом на посаду міського голови претендує шестеро кандидатів
Depo.
1 грудня 2016 17:20
ФОТО: depo.ua
Мером Бара хочуть бути голова РДА, колишній та чинний мери, а також екс-головний еколог області
Мером Бара хочуть бути голова РДА, колишній та чинний мери, а також екс-головний еколог області

Барська міська об’єднана територіальна громада, до якої увійшли м.Бар та три села: Антонівка, Глинянка та Широке, готується до перших виборів, які призначено на 18 грудня 2016 року. 

На  посаду мера нової міської об’єднаної територіальної громади претендує шестеро кандидатів. Про це кореспонденту  Depo.Вінниця повідомила голова місцевої ТВК Таїса Мартинюк.

"Свої кандидатури подали Сергій Нікітін самовисуванець , Олексій Дзісь  колишній міський голова, теж самовисуванець, Артур Цицюрський від Об'єднання  "Самопоміч", діючий міський голова, а також Володимир Саволюк, який є кандидатом від БПП "Солідарність", - розповіла Таїса Мартинюк.

Додамо, що  Володимир Саволюк є головою барської райдержадміністрації.

Також на посаду мера претендує самовисуванець Євген Андрійчук. Крім того, балотується на голову ОТГ і колишній директор департаменту екології облдержадміністрації, якому дали догану, а згодом звільнили, Володимир Крисько. Нині ж він обіймає посаду заступника начальника Харківського обласного управління водних ресурсів. 

За словами голови виборчої комісії вибори проходять в режимі "затягування пасків", адже ЦВК виділено кошти на мінімальні  витрати.

"На канцтовари виділено 800 гривень, то що можна  казати. Просимо канцтовари у партій, міського голови. Скриньки для голосування  у нас є,  збереглися  з минулих виборів", - прокоментувала голова міської комісії.

Нагадаємо, 11 грудня в семи об’єднаних територіальних громадах Вінниччини відбудуться вибори сільських та селищних голів. А 18 грудня ще в 10 населених пунктах області обиратимуть мерів та селищних голів.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця