У 24 населених пунктах Вінниччини заборонили продаж алкоголю в нічний час

В прокуратурі підрахували, що на кінець листопада 2018 року, частка вчинених в стані сп’яніння злочинів склала 10,3 %

На Вінниччині обмежено продаж алкоголю в нічний час у точках продажу ряду населених пунктів. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу прокуратури Вінницької області.

Серед районів Вінницької області найвищий відсоток злочинів, вчинених у стані алкогольного сп’яніння спостерігається у південних районах області: Чернівецькому (32,7%), Мурованокуриловецькому (31,9%), Бершадському (23,7%), Могилів-Подільському (23,2%), Крижопільському (20,4%).

Таким чином, продаж алкоголю в нічний час заборонено у містах Бершадь, Липовець, Ладижин, Бар, Немирів, Могилів-Подільський, Козятин; селищах Томашпіль, Оратів, Дашів, Кирнасівка, Шпиків, Літин, Браїлів, Мурафа, Копайгород, Северинівка, Вапнярка, Чечельник, Тростянець, Теплик, Піщанка; селах Кунка, Краснопілка.

Повідомляється, що обмежувальні заходи стосуються лише продажу алкоголю в магазинах, супермаркетах та інших точках продажу та, жодним чином, не застосовуються до реалізації алкоголю в нічних клубах, барах та інших спеціалізованих розважальних закладах, де, як правило, є охорона, яка відповідає за безпеку відпочиваючих.

Нагадаємо, що на Великдень п'яні жителі Вінниччини "мінували" ресторани.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця