ЦВК зареєструвала 12 мажоритарників у вінницьких округах і відмовила двом

Ще двоє потенційних кандидатів заявили, що вже подали документи до ЦВК, однак в реєстрі досі не з'явились

Станом на сьогодні, 18 червня, в одномандатних виборчих округах Вінницької області офіційно зареєстровано 12 кандидатів в народні депутати. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Центральну виборчу комісію.

Округ №11 (Вінниця)

Володимир Кістіон - віце-прем’єр-міністр України, народився 31 травня 1965 року в селі Довжок Ямпільського району Вінницької області, безпартійний, самовисування.

Округ №12 (Вінниця)

Віталій Донець - колишній голова міської "Батьківщини" та екс-помічник нардепки Наталії Королевської, директор "Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю "Промінь". Народився 27 лютого 1981 року в місті Біла Церква Київської області, безпартійний, самовисування.

Округ №13 (Калинівка)

Олександр Реп'ях - перший заступник директора ТОВ "Санаторій Поділля". Був помiчником у нардепа Олега Лукашука (ВО "Батьківщина"). Народився 23 квiтня 1983 року в місті Хмільник Вінницької області, безпартійний, самовисування. 

Петро Юрчишин - народний депутат України від"БПП". Народився 13 липня 1958 року у місті Антрацит Луганської області, безпартійний, самовисування.

Округ №14 (Жмеринка)

Микола Дикий - пенсіонер, народився 12 червня 1972 року в селі Городище Літинського району Вінницької області, член партії "Національний корпус", самовисування.

Світлана Лутковська - керівниця вінницької "Зе!кoманди" , заступниця директора з виховної роботи Технологічно-промислового коледжа ВНАУ.  

Наталя Сімакова - помічниця нардепа від "Народного фронту" Тараса Кременя. В минулому - помічниця нардепа Володимира Яворівського. З села Чемериси-Барські Барського району Вінницької області. Зареєстрована як приватний підприємець - займається роздрібною торгівлею з лотків та на ринках.

Округ №16 (Ямпіль)

Віталій Клопотовський - слідчий військової прокуратури Житомирського гарнізону Центрального регіону України, народився 22 серпня 1987 року в селі Писарівка Ямпільського району Вінницької області, самовисування.

Геннадій Вацак - депутат Вінницької обласної ради від БПП "Солідарність". Власник Кондитерського Дому "Вацак", любитель люксових спорткарів.  Народився 9 лютого 1972 року в місті Могилів-Подільський, безпартійний, самовисування.

С.І. Маринюк - наразі не вдалось знайти інформацію.

Округ №18 (Іллінці)

Петро Михайленко - колишній голова Немирівської РДА (2010 - 2014 рр.) та гендиректор ТОВ "Брацлав 3-М". Народився 2 жовтня 1976 року в м. Умань Черкаської області, безпартійний, самовисування.

Григорій Калетнік - президент Вінницького Національного Аграрного Університету, екс-нардеп від Партії регіонів, голова Вінницької облради і обласної державної адміністрації у 1998—2005 роках. Народився 2 травня 1949 в селі Клембівка Ямпільського району Вінницької області. Калетнік вже двічі - у 2002 та 2012 роках, здобував перемогу на окрузі №18.

Також кілька публічних вінничан вже заявили, що будуть претендувати на депутатськийй мандат на одному з вінницьких округів. Так, по 18 округу має намір балотуватись бізнесмен Сергій Смотрич, по 15 округу - депутатка Вінницької обласної ради Лариса Білозір, а по округу №17 - її батько - народний депутат від "БПП" Микола Кучер. Останньому ЦВК вже відмовила в реєстрації - в документах, поданих нардепом, комісія знайшла невідповідність нормам. Однак найбільш ймовірно, що Кучер спробує зарєструватись удруге.

Також ЦВК відмовила в реєстрації Сергію Бондарчуку, який мав намір балотуватися до парламенту як самовисуванець по округу №12. У поданих ним документах теж знайшли низку порушень.

Нагадаємо, що станом на 14 червня, Центральна Виборча комісія зареєструвала чотирьох кандидатів у народні депутати.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця