UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Центр "Кіно-Поділля" так і не отримав директора

Жоден з кандидатів не набрав необхідної кількості голосів

Центр "Кіно-Поділля" так і не отримав ди…

Директора Центру кіномистецтва та культури "Кіно-Поділля" обрати не вдалося. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на пресслужбу Вінницької обласної ради.

Сьогодні, 11 вересня, у Вінниці збиралася комісія  з проведення конкурсного добору на посаду директора закладу, але жоден з двох претендентів на по саду не набрав потрібної кількості голосів.

Члени конкурсної комісії заслухали презентації проектів програм розвитку закладу на один і на п’ять років двох кандидатів, які виявили бажання очолити заклад, і провели таємне голосування.

З дев’яти членів конкурсної комісії троє не підтримали жодного кандидата, троє – підтримали Сергія Котляревського, ще троє – Валентину Погребняк, яка нині виконує обов’язки директора центру. Жоден з кандидатів не був визнаним переможцем конкурсу, тому згодом буде оголошено повторний конкурс.

"Той, хто буде обраний директором, має знати: якщо нічого не зміниться у популяризації українського кіно, чим безпосередньо повинен займатися цей комунальний заклад, то постане питання чи взагалі актуально буде його існування", – сказав голова обласної ради Анатолій Олійник.

Нагадаємо, обласна рада ліквідувала комунальне підприємство "Вінницякіно" і створила на його базі Центр кіномистецтва та культури "Кіно-Поділля".

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook