ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Трьох мисливців-свідків, які "вполювали" пенсіонера, затримано

Місце перебування основного підозрюваного, 30-річного вінничанина, встановлюють
Depo.
18 серпня 2015 09:50
ФОТО: depo.ua
Трьох мисливців-свідків, які "вполювали" пенсіонера, затримано
Трьох мисливців-свідків, які "вполювали" пенсіонера, затримано

У селі Великі Крушлинці Вінницького району нетверезі мисливці вбили селянина за зауваження, що ті полюють поблизу городів, на яких у цей час працювали люди, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на ntn.ua.

Четверо чоловіків приїхали полювати диких качок на місцевому ставку села Великі Крушлинці. Через стрілянину люди боялись вийти з власних домівок, бо їх городи розташовані на відстані 200 метрів від водойми.

Місцевий пенсіонер підійшов до мисливців, які були на іншій стороні ставу і попросив припинити стріляти. На зауваження селянина п'яні мисливці образились. Один чоловік переплив став та почав бити пенсіонера. Після побиття мисливець спокійно повернувся та поїхав зі своїми друзями геть. На крик жінки спокійно відповіли: "Що ти, дура, кричиш, я тобі мужика спасаю. Він хропить, він п'яний спить. Забирайте, хай спить вдома". Поки лікарі приїхали, чоловік вже був мертвий.

За словами в.о. начальника управління МВС області Олександра Глянька, особи усіх чотирьох мисливців встановлено. Троє з них затримані та опитані. Завдяки їх свідченням, встановлено і самого винуватця трагедії. Наразі правоохоронці розшукують його місце перебування.

Більше про життя регіону читайте на Depo.Вінниця