Три вінничанки потрапили у фінал конкурсу "Міс Україна"

Чи потраплять вінницькі красуні до суперфіналу конкурсу та чи отримає хтось із них корону "Міс Україна 2016", стане відомо 2 вересня
Depo.
5 серпня 2016 17:55
ФОТО: depo.ua
Три вінничанки потрапили у фінал конкурсу "Міс Україна"
Три вінничанки потрапили у фінал конкурсу "Міс Україна"

Комітет національного конкурсу "Міс Україна 2016" обрав 25 дівчат, які боротимуться за корону найгарнішої дівчини України. Серед них - три вінничанки. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Інформаційну Вінниччину.

Так, до чверті найгарніших дівчат України потрапила 18-річна Дарія Поліщук – володарка титулу "Міс Вінниця 2016". Дівчина навчається у медичному університеті ім.М.Пирогова на факультеті стоматології. Має параметри 84-59-90, зріст - 174 см. Захоплення - латиноамериканські танці, вокал, гітара та подорожі.

Три вінничанки потрапили у фінал конкурсу "Міс Україна" - фото 1

Другій учасниці – 21 рік. Ніна Крохмалюк вже з 14-ти років працює моделлю. Народилася в Німеччині. Її батько – українець, а мама має грецько-ассирійське коріння. Модель займається хореографією з 4 років. Також вона пише вірші, читає, подорожує і самовдосконалюється. Дівчина є офіційною рінг-гьорл "Українських отаманів", брала участь в телешоу "Супермодель по-українськи 2". Зріст учасниці 176 см, параметри 94-60-93.

Три вінничанки потрапили у фінал конкурсу "Міс Україна" - фото 2

Також у фінал конкурсу "Міс Україна 2016" потрапила 21-річна вінничанка Олена Бєлова. Дівчина з 5 до 17 років професійно займалася бально-спортивними танцями, стала чемпіонкою України і фіналісткою чемпіонату Європи. У 2009 році закінчила музичну школу по класу фортепіано. Зараз навчається у Київському національному економічному університеті на факультеті міжнародної економіки і менеджменту. У 2013 році отримала титул "Віце-міс університету". Красуня має зріст 171 см, параметри 86-60-90.

Три вінничанки потрапили у фінал конкурсу "Міс Україна" - фото 3

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця