Три тисячі гривень чекають на вінничан, які переможуть у "Шведінгу"

Жеребкування для створення ремейків відбудеться сьогодні, 11 листопада
Depo.
11 листопада 2016 09:53
ФОТО: depo.ua
Три тисячі гривень чекають на вінничан, які переможуть у "Шведінгу"
Три тисячі гривень чекають на вінничан, які переможуть у "Шведінгу"

Вінницька молодіжна рада, відділ у справах молоді та туризму міської ради і Центр підліткових клубів за місцем проживання організовують перший у Вінниці фестиваль кіноремейків "Шведінг". Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької міської ради.

Для участі у фестивалі шведінгу потрібна любительська відеокамера (або інший пристрій для запису відео), фантазія і команда, яку зареєструють учасники за телефоном (096-341-89-65 – Олександр) або у спільноті "Фестиваль кіноремейків "Шведінг" у мережі "Вконтакте".

Сьогодні, 11 листопада о 16:00 у підлітковому клубі "Універ" (вул. Соборна, 91) відбудеться жеребкування для вибору кінострічки, п’ятихвилинний ремейк якої треба створити за 96 годин. 17 листопада о 13:30 у галереї "Інтершик" пройде фінал конкурсуі визначення команди-переможниці, яка отримає приз – 3000 гривень.

Додамо, що шведінг – це процес створення любительських ремейків на відомі фільми. Цей термін уперше використав французький режисер Мішель Гондрі у фільмі "Перемотка" (Be Kind Rewind).

Три тисячі гривень чекають на вінничанин, які переможуть у "Шведінгу" - фото 1

 

Читайте також: Вишити, щоб вижити: Як вінничани долучились до створення фільму "Спадок нації"

Більше новин Вінниці та області читайте на