ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Тренер-ювіляр спробує реанімувати футбольний клуб на Тиврівщині

“Авангард” з Сутисок, яким керував Леонід Заболотний, неодноразово вигравав чемпіонат і кубок області, а його юнацька команда нині дійшла до фіналу першості Вінниччини
Depo.
19 червня 2015 13:58
ФОТО: depo.ua
Тренер-ювіляр спробує реанімувати футбольний клуб на Тиврівщині
Тренер-ювіляр спробує реанімувати футбольний клуб на Тиврівщині

Відомий футбольний тренер ДЮСШ Сутисок Леонід Заболотний прагне реанімувати футбольний клуб на Тиврівщині, повідомляє кореспондент Вінниця.depo.ua  

"Хочеться, щоб в Сутисках був знов сильний дорослий футбол. Зокрема, прагнемо заявити команду до обласного чемпіонату. Адже юних футболістів високого рівня в нашому районі не бракує", - каже Леонід Заболотний.   

Спеціаліст Вінницької обласної федерації футболу Віктор Коваленко називає Леоніда Заболотного футбольним фахівцем з Великої літери.  

"Ми з Леонідом - одного року народження (1965-го). Грали разом. Згодом Леонід Заболотний виявився не лише гарним гравцем, але й потужним організатором. Зокрема, він створив сильний чоловічий клуб, який вдало виступав і перемагав в обласних змаганнях. Юнацькі колективи Сутисок, які тренує Леонід Заболотний - серед найсильніших в дитячо-юнацькій футбольній лізі області. В наступних його планах - реанімування місцевого дорослого колективу", - прокоментував Віктор Коваленко.   

До речі, 27 червня Леоніду Заболотному виповнюється 50 років.  В 90-х роках він виступав за команду "Авангард" (Сутиски). З 2005 по 2010 роки - був тренером і начальником цієї команди. Вона неодноразово вигравала чемпіонат і кубок області, здобувала Суперкубок України серед сільських команд (2009 рік). Торік вихованці Леоніда Заболотного народження виграли дитячо-юнацьку футбольну лігу області, а цього року дійшли до фіналу.  

Більше новин про життя регіону читайте на Вінниця.depo.ua