Торік у Вінниці утеплили шість шкіл та садочків

Завдяки фінансовій децентралізації місто має можливість поступово покращувати умови навчання в дитячих навчальних закладах

Минулого року завершена термомодернізація будівель шкіл №33 та 5, дитсадків №4 та 17, реконструйовано покрівлі ЗОШ №36 та 8. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької міської ради.

Взимку 2018-2019 року ефект від утеплення будівлі відчули учні та вчителі школи № 33, по вулиці Василя Порика, в якій минулого року завершено комплексну термомодернізацію. У закладі утеплили дах, стіни, встановили нові енергозберігаючі вікна. Над оформленням оновленого фасаду попрацювали дизайнери.

Провели термомодернізацію й школи №5, що по вулиці Богдана Ступки. Тут замінили покрівлю, утеплили фасад та цоколь, частково замінили дерев'яні вікна на металопластикові енергозберігаючі, додатково облаштували пандус.

Роботи з утеплення проходили й у садочку №17, що по вулиці Чумацькій. Тепер діткам набагато комфортніше у садочку, адже у будівлі зробили нову покрівлю, утеплили стіни, замінили вікна та двері. Такі ж роботи виконані й у ДНЗ №4.

Минулого року виконано реконструкцію покрівлі школи №36 у мікрорайоні Пирогове – стару шиферну покрівлю замінили на нову з металочерепиці. Загалом замінили понад 3000 кв. м перекриття. Також у 2018 році утеплили дах школи №8.

Нагадаємо, що у школі на Малих Хуторах обладнали тепловий пункт.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця