Тхеквондисти Вінниччини привезли 27 медалей з чемпіонату України

Вінничанин Павло Бачинський був визнаний найкращим спортсменом змагань серед чоловіків

Тхеквондисти Вінниччини привезли 27 меда…

Вінницькі спортсмени вибороли 27 медалей на чемпіонаті України з тхеквондо. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу відділення НОК України у Вінницькій області

Чемпіонат відбувся в  Харкові. Переможців визначали у розділах "керугі" (спаринги) і "пумсе" (показова програма).

У категорії "керугі" брали участь понад 2000 спортсменів різних вікових категорій: дорослі, молодь, юніори, кадети, юнаки та молодші юнаки. Між собою змагалися збірні команди з 20 областей України. Збірна Вінницької області здобула три золотих, одну срібну, 13 бронзових медалей.

У категорії  "пумсе" (показова програма) збірна команда Вінницької області виборола чотири золоті, три срібні і три бронзові медалі.

У підсумку збірна Вінниччини посіла третє командне місце в Україні. А вінничанин Павло Бачинський був визнаний найкращим спортсменом змагань серед чоловіків.