ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Тарута пояснив, чому уряд Яценюка - найнеуспішніший в історії країни

Народний депутат Сергій Тарута розповів, в чому була найбільша стратегічна помилка уряду Яценюка
Depo.
27 травня 2016 17:23
ФОТО: depo.ua
Тарута пояснив, чому уряд Яценюка - найнеуспішніший в історії країни
Тарута пояснив, чому уряд Яценюка - найнеуспішніший в історії країни

Як повідомляє кореспондент Depo.Вінниця, про це він заявив під час прес-конференції в рамках Вінницького Регіонального Форуму Бізнесу.

На думку парламентаря, екс-прем'єр Арсеній Яценюк робив величезну помилку намагаючись "залатати" діри в бюджеті за рахунок грошей МВФ та інших закордонних фінансових інституцій.  

"Ще тоді, коли я був губернатором, я сказав Яценюку: якщо будеш їхати в МВФ, просити кошти і автоматично підвищувати тарифи, то, вибач, тебе ніхто не підтримає. У нас багато засобів, давай задіємо наші можливості, є внутрішні ресурси. На жаль ні Яценюком, ні міністрами це не було підтримано", - сказав Сергій Тарута.

Нардеп вважає, що за минулого уряду в Україні була взагалі відсутня економічна модель. Він переконаний, що уряд жив сам по собі, через що бізнес був змушений виживати самотужки. 

"Старий уряд, я думаю, - це найнеуспішніший уряд за всю історію України. Ситуація в якій ми опинилися - катастрофічна. Велика діра в бюджеті, тож зараз новому уряду доводиться домовлятися з МВФ. Крім того, не задіяні величезні ресурси, які в тіні", -наголошує нардеп. 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця