У Вінниці почала діяти міжнародна система велопрокату (ФОТО)
У місті встновлено 15 станцій, на яких розміщено 120 велосипедів
- Вінниця
-
5 жовтня 2018 14:15
Сьогодні у Вінниці почала діяти міжнародна система велопрокату Nextbike. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької міської ради.
Розрахуватися за катання можна через мобільний банкінг. Можна оплатити одноразову поїздку або абонемент на місяць.
"Реалізація цього проекту розпочалася у 2017 році. Зараз ми виходимо на фінішну пряму. Загалом буде працювати 15 станцій, на яких буде розміщено 120 велосипедів. Це продовження розвитку велоінфраструктури за підтримки Швейцарського бюро співробітництва. Маємо надію, що в подальшому будемо розвивати цей напрямок. В міжсезонний період велосипеди будуть зберігатися на складі", – розповів керівник розвитку велоінфраструктури у Вінниці Андрій Сорокін.
Передбачені і штрафні санкції для користувачів. Якщо не повернути велосипед протягом 24 годин, штраф сягне 15 000 грн.
Станції розміщені: вул. Ващука (Вишенька)/вул. Келецька, Західний автовокзал, Вінницький національний технічний Університет, Європейська площа, вул. Келецька/вул. Пирогова, вул. Пирогова/Електромережі, парк Дружби народів /вул. А. Первозванного, вул. Келецька/пр. Космонавтів, вул. Келецька/вул. 600 річчя (ДОНАУ), Центральний Автовокзал, Залізничний вокзал, вул. Стрілецька/вул. Київська, вул. Коцюбинського (ТЦ ПетроЦентр), вул. Коцюбинського/пл. Перемоги.
Нагадаємо, ідею муніципального велопрокату депутати схвалили навесні.














Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця
Всі новини на одному каналі в Google News
- 15:28У ЗСУ створюють Школу інструкторів
- 21:53Зимова підтримка: хто може розраховувати на грошову допомогу від держави
- 14:29На Говерлі травмувалася неповнолітня вінничанка
- 11:33 З листопада в Україні запроваджується ID-картка військовослужбовця: що треба знати
- 20:59Фейкові виші та студенти: у Вінниці затримали ділків, що організували "освітню" схему для ухилянтів
- 18:15 Зеленський погодив подальшу мобілізацію на воєнний стан до лютого
- 12:45В лікарні померла 7-річна дитина, яка постраждала під час атаки на Ладижин
- 10:13Внаслідок масованого обстрілу на Вінниччині є поранені, серед них дитина у важкому стані
- 09:18Після ранкової атаки в Ладижині на Вінниччині — перебої зі світлом, водою та опаленням, в обласному центрі — з електротранспортом
- 11:20В Укргідрометцентрі спрогнозували, якою буде погода в Україні у листопаді
- 10:44 Зеленський про старт опалювального сезону: тепло українцям дадуть вже сьогодні
- 11:31В Києві затримали агента ФСБ з Вінниці, що планував підпалити будівлю Інституту національної пам’яті ФОТО
- 20:40Уряд вирішив імпортувати газ і виділив гроші
- 22:19У Вінниці на території лікарні отруїли собак
- 15:20 Уряд створив Координаційний штаб захисту енергетики: що за структура і для чого
- 10:20 У Вінниці відбувся лицарський турнір пам’яті Героя Небесної Сотні Максима Шимка (ФОТОРЕПОРТАЖ) ФОТО Відео
- 23:35У Державній службі зайнятості розповіли, які спеціальності зараз найбільше затребувані
- 21:25 Міненерго фактично у всіх областях вводить відключення світла
- 16:54Тренінги, що рятують життя енергетиків: У Вінниці пройшли навчання з домедичної допомоги за підтримки Фонду Андрія Матюхи ФОТО
Сектор

