UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Судове засідання у справі Тростянецького спиртзаводу перенесли на два тижні

Представниця відповідача "не встигла ознайомитися з документами справи"

Судове засідання у справі Тростянецького…

Сьогодні, 18 вересня, у Вінницькому окружному адміністративному суді відбулося друге засідання у справі державного підприємства "Тростянецький спиртовий завод" за позовом департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації про відкликання  дозволів на викиди шкідливих речовин в атмосферне повітря з бардополів. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на пресслужбу Вінницької обласної ради.

Це друге судове засідання за цим позовом.

Жителі Тростянця і навколишніх сіл приїхали на судове засідання разом з третьою стороною позову – представниками місцевої влади селища Тростянець.

На початку засідання представниця відповідача – ДП "Тростянецький спиртовий завод" – повідомила, що нові документи справи вона отримала напередодні судового засідання і не встигла з ними ознайомитися, тому просить перенести засідання. Попри виступи третіх осіб на стороні позивача, які просили не задовольняти клопотання через неможливість зволікання та складну екологічну обстановку, суд  таки переніс засідання на 3 жовтня 2019 року.

Критична екологічна ситуація, яку спричинило підприємство, тягнеться з 2017 року. Через технологічні відходи від роботи підприємства, які своєю життєдіяльністю викликали екологічну катастрофу у районі, жителі райцентру і навколишніх сіл потерпають від нестерпного смороду потерпають другий рік.

Нагадаємо, що на Вінниччині спиртзавод ігнорує екологічну інспекцію, суди та виконавчу службу. Нещодавно у Тростянці доведені до відчаю люди перекрили трасу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook