ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Суд скасував наказ Муженка про звільнення військового комісара Вінниці

Колегія суддів Вінницького апеляційного адімінстративного суду прийшла до висновку, що наказ начальника Генштабу є протизаконним
Depo.
4 вересня 2015 16:35
ФОТО: depo.ua
Суд скасував наказ Муженка про звільнення військового комісара Вінниці
Суд скасував наказ Муженка про звільнення військового комісара Вінниці

Вінницький апеляційний адміністративний суд скасував наказ начальника Генштабу - Головнокомандувача ЗСУ Віктора Муженка про звільнення Ельхана Солтанова з посади військового комісара Вінницького об'єднаного міського військкомату, повідомляє Depo.Вінниця із посиланням на прес-службу суду. 

Судді вирішили, що наказ Муженка є протиправним, адже після звільнення в жовтні 2014 року Ельхан Салтанов не був направлений в АТО, а поступив в розпорядження оперативного командування "Північ" Сухопутних військ ЗСУ.

На думку суддів це не реалізує положення розпорядження Президента, яким Міністру оборони України було доручено забезпечити направлення в АТО усіх військових комісарів та призначити на їхні посади учасників АТО, які визнані не придатними за станом здоров'я для проходження військової служби.

Своє звільнення Ельхан Солтанов вперше опротестував у грудні 2014 року. Тоді Вінницький окружний адмінсуд відмовив задовольнити позов військового комісара. 

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Вінниця