"Кіно і німці": депутати передумали ліквідовувати "Вінницякіно"

На комунальне підприємство "Вінницякіно" замість ліквідації чекає оптимізація
Depo.
4 березня 2016 18:41
ФОТО: depo.ua
"Кіно і німці": депутати передумали ліквідовувати "Вінницякіно"
"Кіно і німці": депутати передумали ліквідовувати "Вінницякіно"

Члени комісії з питань освіти, культури, сім'ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Вінницької обласної ради вирішили не ліквідовувати обласне комунальне підприємство "Вінницякіно", повідомляє Depo.Вінниця.

За словами голови комісії Людмили Станіславенко, підприємство не можна ліквідувати, оскільки зробити це не дозволяє закон. Тож замість ліквідації "Вінницякіно" оптимізують. 

"Ми йдемо врозріз із законом, в якому говориться про підтримку вітчизняної кіноіндустрії. Тому колегія управління культури ОДА прийняла рішення про оптимізацію підприємства шляхом внутрішньої реорганізації", - зазначила Станіславенко. 

Щодо керівника Миколи Безносюка, якому обласна рада винесла догану, депутати вирішили переглянути умови співпраці з ним в частині оплати праці та преміювання. 

Підприємству хочуть змінити назву з "Вінницякіно" на "Центр кіновідеопрокату". На підприємстві планують також створити відділи кінопрокату, марктингу та реклами. Голова громадської ради при обласній раді Наталя Морозова запропнувала все-таки створити там невелику студію, яка б займалася виготовленням роликів та фільмів. 

Нагадаємо, баталії довкола підприємства "Вінницякіно" точаться щонайменше півроку. Громадські активісти та деякі депутати обласної ради виступили проти виділення для підприємства кількох мільйонів гривень з обласного бюджету, мовляв, воно працює неефективно.