ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як Студпарламент Вінниччини домовлявся з депутатами про співпрацю

Свою 8 сесію Студентський парламент Вінниччини 4 каденції провів у сесійній залі обласної Ради
Depo.
4 червня 2016 18:23
ФОТО: depo.ua
Як Студпарламент Вінниччини домовлявся з депутатами про співпрацю
Як Студпарламент Вінниччини домовлявся з депутатами про співпрацю

Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця.

На чергове засідання Студпарламенту з'явилося 61 із 65 представників вінницьких вишів. Крім студентів на засідання сесії завітав очільник обласної ради Анатолій Олійник та депутати. Голова Студпарламенту Олександра Телегузова прозвітувала про роботу студентського органу самоврядування за 2 місяці. Також депутати узгодили план роботи на літній період.

"Для молоді співпраця із владою є надзвичайно важливим вектором розвитку. Ми узгодили чіткий план роботи, а наступні два місяці, вже взаємодіючи із обласною радою, зокрема проведення культурного молодіжного фестивалю "Студенська республіка", запланували провести засіданні наших клубів історичного дискусу , монітори ти ситуацію з внутрішньо перемішеними особами та запустити наш офіційний сайт за допомогою Вінницької обласної Ради", - зауважила голова Студпарламенту.

В ході засідання сесії обласна рада та Студентський парламент домовилися зібратися ще раз у такому форматі та прийняти звернення до керівників вищих навчальних закладів області щодо обов'язкового дотримання вимог Закону України "Про вищу освіту" в частині передбачення коштів в розмірі не менш як 0,5% власних надходжень, отриманих вищим навчальним закладом від основної діяльності, на фінансування студентського самоврядування.

Студентський парламент Вінниччини налагоджував співпрацю із депутатами облради - фото 1

Студентський парламент Вінниччини налагоджував співпрацю із депутатами облради - фото 2

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця