ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Студенти вінницького політеху привезли два "золота" з всеукраїнського хакатону

17-18 березня в Запоріжжі відбувся Всеукраїнський Хакатон "LikeIT 2016", в якому взяли участь 6 команд з Вінниці
Depo.
28 березня 2016 17:56
ФОТО: depo.ua
Студенти вінницького політеху привезли два "золота" з всеукраїнського хакатону
Студенти вінницького політеху привезли два "золота" з всеукраїнського хакатону

Команди студентів Вінницького національного технічного університету вибороли перших місця на всеукраїнському хакатоні "LikeIT 2016", який відбувся 17-18 березня в Запоріжжі, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "Інформаційну Вінниччину".

В змаганнях взяли участь 28 команд, з яких шість представляли Вінницю. Змагання відбувалося в чотирьох номінаціях: "Internet of Things", "Desktop Application", "Mobile Application", "Web, Mobile Game".

В категорії "Mobile Game", де завдання полягало створити мобільну гру-шутер з використанням доповненої реальності, перше місце посіла команда вінничан "Forever Singleton": Михайло Нікольський, Марія Польова, Олег Яворович, Ксенія Івченко.

В номінації "Mobile App" також отримали "золото". Завдання полягало в тому, щоб створити мобільний додаток для комунікації за допомогою повідомлень і відеоконференцій. Команда «Stars» Антона Череднікова, Олександра Гончарука, Андрія Гончарука та Владислава Осипенка за чат з індивідуальною та груповою відеоконференцією виборола перше місце. 

Загалом, з 6 вінницьких команд, 5 посіли призові місця.

 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця