ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Столичні медійниці показали вінницьким колегам базу фахівчинь та експерток

Аби припинити гендерну дискримінацію в експертному колі, фахівчині з гендеру створили вільну базу даних "Спитай жінку"
Depo.
6 липня 2016 16:52
ФОТО: depo.ua
Столичні медійниці показали вінницьким колегам базу фахівчинь та експерток
Столичні медійниці показали вінницьким колегам базу фахівчинь та експерток

У понеділок, 4 липня, в книгарні "Є" журналістка громадського радіо та координатор компанії "Повага" Ірина Славінська та координатор проекту "Жінки - це 50% успіху України" Світлана Ходакова презентували відкриту та безкоштовну базу даних жінок-експерток "Спитай жінку". Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця.

За словами Ірини Славінської, жінок в українській політиці дискримінують. Зокрема в політичних шоу жінка - не частий гість.

"В українських ЗМІ лише близько 30% статей присвячені жінкам, як фахівчиням чи героїням. Зазвичай експертом є чоловік. Якщо з'являється жінка політологиня чи фахівчиня з економіки або з паливно-енергетичного комплексу - це уже насторожує", - розповідає журналістка.

Славінська наголошує, що база експерток "Спитай жінку" - це механізм для боротьби з  сексизмом у медіа та політиці. Адже вона включає більше 300 жінок, експертну думку яких можуть використовувати ЗМІ в якості коментарів. Фахівчині розподіленні за регіонами та галузями. На сайті є можливість зв'язатись з кожною з них.

Упорядниці бази гарантують навіть компетентність експерток, адже з кожною з них познайомились та поспілкуались особисто. 

"Перед внесенням до бази даних, ми познайомились з кожною експерткою та фахівчинею", - підкреслила Ірина Славінська.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця