Столична журналістка поскаржилась СБУшникам на скандального московського попа

Журналістка Ярослава Міщенко обурюється тим, що Митрополит Тульчинський і Брацлавський УПЦ МП Іонафан відкрито демонструє свою прокремлівську позицію у ЗМІ
Depo.
2 грудня 2016 12:35
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Вінниця із посиланням на допис Ярослави Міщенко у "Фейсбуці".

"У Вінницькій області є один церковний начальник звуть його Іоанафан, живе в Тульчині. Яскравий представник "кремлівського лобі". Він останнім часом став давати інтерв'ю ЗМІ, контрольованих Новинським, і розкручуваними росіянами, у яких намагається оббрехати проукраїнське крило УПЦ МП і засвідчити своє обожнювання Моспатріархії. Мені було б це байдуже, якби це було на території Росії. Яка різниця, що там пишуть, говорять? Але цей треш публікують в офіційних церковних медіа, його передруковують інші ЗМІ, дають читати нашим попам, парафіянам," - пише журналістка.

Нагадаємо, колишній клірик Ленінградської єпархії РПЦ митрополит Іонафан нині очолює Тульчинську єпархію, що обєднує 12 церковних округів на Сході Вінницької області. Він неодноразово відзначився у відстоюванні позиції московської церкви та публічно підтримував її предстоятеля Кирила.

Зокрема, влітку цього року він виступив із заявою, що відмова РПЦ брати участь у Всеправославному Соборі "повністю відповідає очікуванням духовенства Тульчинської єпархії". Тоді митрополит Іонафан заявив, що усі архиєреєї світу мають зібратись на території Росії.

Столична журналістка поскаржилась СБУшникам на скандального московського попа - фото 1