UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Сумна статистика: Населення Вінниччини стрімко зменшується

Демографічна ситуація в області вражає: за дев'ять років Вінниччина втратила людей на цілих три міста 

Сумна статистика: Населення Вінниччини с…

У Вінниці зменшується кількість жителів. Про це із посиланням на Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє Depo.Вінниця.

За підрахунками Управстату, вінничан у 2019 році стало менше на 298 чоловік. На 1 жовтня 2019 року наявне населення міста становило 369 тисяч 541 чоловік.

Головним чином на погіршення демографії міста вплинуло перевищення рівня смертності над народжуваністю. Так, з січня по вересень у Вінниці народилось 2тисячі 397 дітей, у той час як померло за цей же період 2 тисячі 806 вінничан. Дещо пом'якшує неправабливу статистику міграційний приріст - станом на вересень статисти нарахували 111 чоловік, котрі зареєструвались у Вінниці.

Читайте також: Чому з року в рік вінничан стає на тисячу менше

Загалом за останні п'ять років, за оцінкою управління статистики, вінничан стало менше майже на три тисячі чоловік - від 372,3 тисячі осіб у 2014 році.

Ще більш сумною є статистика населення області. Чисельність наявного населення Вінниччини, за оцінкою, на 1 жовтня 2019 року становила 1 мільйон 548 тисяч 867 осіб, що на 11 527 чоловік менше, ніж було рік тому.

Зауважимо, що у 2010 році за оцінкою статистів на Вінниччині проживало 1 мільйон 643 тисячі 298 чоловік, тож за дев'ять років наявне населення області скоротилось більш як на 90 тисяч. Це, для прикладу, приблизно дорівнює населенню Жмеринки, Могилева-Подільського та Хмільника разом узятих.  

Нагадаємо, що з 1991 року по 2014 рік населення Вінниччини скоротилося на 300 тисяч чоловік. При чому основне скорочення - більше 200 тисяч, припало на сільську місцевість.

Найчастіше вінничани помирають від хвороб серця та онкології.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"