Стали відомі результати виборів голів семи об'єднаних громад Вінниччини

В об’єднаних територіальних громадах Бершадського, Вінницького, Іллінецького, Немирівського і Тульчинського районів обрали очільників та депутатів
Depo.
12 грудня 2016 12:22
ФОТО: depo.ua
Стали відомі результати виборів голів семи об
Стали відомі результати виборів голів семи об'єднаних громад Вінниччини

Вчора, 11 грудня, відбулися вибори в семи об’єднаних територіальних громадах Вінниччини. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Інформаційну Вінниччину.

Так, у Джулинській сільській об’єднаній територіальній громаді Бершадського району, де об’єдналися Джулинська та Чернятська сільські ради, переміг самовисуванець, колишній голова Джулинської сільської ради Петро Швець.

Жителі Сокиринецької та Парпуровецької сільських рад, які об’єдналися в Сокиринецьку сільську ОТГ Вінницького району, обрали своїм очільником кандидатку від "Батьківщини" Ларису Мельничук, яка була головою Сокиринецької сільської ради.

Дашівську селищну ОТГ Іллінецького району, де об’єдналися Дашівська селищна рада і Білківська, Кальницька, Кантелинська, Копіївська, Купчинецька сільські ради, очолить представник партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" Сергій Тітаренко, який працював на посаді Дашівського селищного голови.

У Немирівському районі вибори відбулися в трьох об’єднаних територіальних громадах. Головою Ковалівської сільської ОТГ, в якій об’єдналися Ковалівська, Воловодівська, Головеньківська, Обідненська та Сподахівська сільські ради, став самовисуванець Віктор Верховод.

Очільником Мельниківської сільської ОТГ, де об’єдналися Мельниківська та Ометинецька сільські ради, обрали колишнього заступника голови Немирівської райдержадміністрації, самовисуванця Олександра Леська.

Жителі Райгородської, Коржівської, Новобиходівської, Семенської рад, які утворили Райгородську сільську ОТГ, обрали головою Костянтина Махиню, який раніше очолював Семенську сільську раду.

А селищним головою Шпиківської селищної ОТГ Тульчинського району, де об’єдналися Шпиківська селищна рада та Торківська сільська рада, став самовисуванець Микола Крисько, який працював на посаді Шпиківського селищного голови.

Нагадаємо, що вінничани під час виборів продемонстрували високу явку.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтесь на оновлення Depo.Вінниця в соцмережі