ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Спостерігачі ОБСЄ розпитували Коровія про адмінресурс на виборах

Спостерігачі ОБСЄ, яким відома інформація про участь в виборчих перегонах держслужбовців вищого рангу, прийшли до губернатора за поясненнями
Depo.
30 вересня 2015 10:50
ФОТО: depo.ua
Спостерігачі ОБСЄ розпитували  Коровія про адмінресурс на виборах
Спостерігачі ОБСЄ розпитували Коровія про адмінресурс на виборах

Голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій зустрівся з групою довгострокових спостерігачів місії ОБСЄ, які моніторять процес підготовки до місцевих виборів. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу ОДА.

Голова ОДА ознайомив міжнародних експертів із законодавчими особливостями нинішньої виборчої кампанії в Україні, акцентувавши увагу на перевагах процесу децентралізації. Він зазначив, що перші результати бюджетної децентралізації в області є доволі втішними.

"Це класична реформа, яка спочатку мала негативне сприйняття на місцях, але несе безсумнівний позитив для громад. Як результат - півмільярда гривень додаткового фінансового ресурсу до бюджетів базового рівня", - сказав Коровій.

Губернатор також відповів на запитання представників місії ОБСЄ, що стосувались участі держслужбовців високого рангу у виборчому процесі, використання адміністративного ресурсу під час виборів, наявності чи відсутності мовної дискримінації в регіоні.

Як зазначено на сайті ОДА: "Обидві сторони залишились задоволеними результатами зустрічі".

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Вінниця.