Спортсменка з Хмільника виборола золото на Кубку світу з пауерліфтингу

Цьогорічні змагання у Манчестері стали етапом підготовки до старту Паралімпійських ігор у Токіо-2020

Спортсменка з Хмільника виборола золото…

Мар’яна Шевчук, яка родом з Хмільника, що на Вінниччині, виборола золото на Кубку світу з пауерліфтингу. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "Суспільне Спорт".

Кубок світу з пауерліфтингу відбувся у Манчестері (Сполучене Королівство Великої Британії). Вже у перший день змагань українська збірна виборола п’ять золотих медалей, одна з яких дісталася Мар’яні Шевчук.

Цьогорічні змагання у Манчестері стали етапом підготовки до старту Паралімпійських ігор у Токіо-2020, участь у Кубку світу взяли представники 26 країн світу.

Мар’яна Шевчук у категорії до 55 кг з першої спроби взяла вагу 115 кг,  її результат не повторила жодна з суперниць.

Нагадаємо, що Мар’яна Шевчук у 2018 році була визнана найсильнішою парапауерліфтеркою світу. А торік вона виборола золото на Чемпіонаті світу з парапауерліфтингу, що відбувався у Казахстані, а в ОАЕ на Кубку світу з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату вона встановила новий рекорд світу, піднявши 131 кілограм. Цим вона перевершила свій попередній світовий рекорд – 130, 5 кг.