Спортсмени з Вінниччини вибороли призові місця на чемпіонаті України з самбо

За перемогу змагалися 600 спортсменів з 22 областей

Журналіст регіональної редакції Depo.Вінниця.
Спортсмени з Вінниччини вибороли призові…

Спортсмени з Вінницької області вибороли "золото" і "срібло" на чемпіонаті України зі спортивного самбо серед юнаків в категорії 18-20 років. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Національну федерацію самбо України.

Владислав Кирилюк виборов "золоту" медаль, а Антон Ткач - "срібну". Крім того, Владислав отримав право на участь у чемпіонаті Європи.

Змагання з бойового самбо проходили Львові. За національну першість боролися 600 спортсменів з 22 регіонів України.

Нагадаємо, троє спортсменів з Вінниці вибороли призові місця на міжнародному турнірі з боксу серед молоді. Юні бійці зайняли два перших місця та одне третє.