Спортсмени з інвалідністю показували чудеса на чемпіонаті Вінниччини з паратхеквондо

Паратхеквондо виявилося чудовим реабілітаційним заняттям для багатьох людей з інвалідністю

Depo.
21 березня 2017 15:15
ФОТО: depo.ua

У Літині, що на Вінниччині, в рамках відкритого кубку області "Майстри тхеквондо Поділля" відбувся перший відкритий чемпіонат Вінницької області з паратхеквондо. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Фейсбук-сторінку голови правління Вінницького обласного підрозділу ВГО "Ніхто крім нас" Петра Семенця.

Призові місця здобули спортсмени з Ладижина Антон Швець, чемпіон світу з паратхеквондо, Федір Верещагін, Інна Трохименко, Іванна Цапцін, яких тренує Сергій Брушніцький, а також Віталій Мацюк з Харкова.

"На превеликий жаль, багато спортсменів-інвалідів з інших областей України не змогли взяти участь в чемпіонаті з паратхеквондо. З боку держави немає належної уваги та матеріальної підтримки спортсменів-інвалідів, зокрема у паратхеквондо. Всі витрати лягають на організаторів змагань, тренерів та батьків спортсменів", – повідомляє Семенець.

Додамо, що під час турніру глядачі захоплено зустрічали спортсменів з ДЦП, які завдяки заняттям паратхеквондо значно покращили свій стан і досягли певних успіхів у саморозвитку.

Фото Сергія Бахмутова.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця