Співробітників Нацполіції Вінниччини перевіряють на причетність до фінансових махінацій

Від виконання службових обов'язків відсторонено заступника начальника ГУ НП України у Вінницькій області Сергія Сокирана

Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "20 хвилин".

Повідомляється, що фінансові порушення в управлінні знайшли під час комісійного службового розслідування. Крім полковника Сергія Сокирана, фігурантами розслідування стали: керівник поліцейського автогосподарства Микола Заремба та Оксана Олійник з головного фінансового відділу.

Прес-офіцер Анна Олійник підвередила інформацію про початок службового розслідування та відсторонення від роботи  співробітників главку.

Утім речниця уточнила: "Відсторонення Сергія Сокирана не означає, що в його діях знайшли правопорушення. Через те, що названий полковник курує фінансову ланку і діяльність саме підпорядкованих йому співробітників перевіряють, його й усунули тимчасово від роботи. Для забезпечення об’єктивності й неупередженості розслідування".

За словами Олійник, перевірка була ініційована начальником Нацполіції Вінниччини Юрієм Педосом.

"Наказом начальника управління призначено проведення службового розслідування для перевірки отриманої інформації щодо виявлених недоліків в роботі ввірених підрозділів. Про це поінформовано керівництво Національної поліції. Крім того, перевірку проводить комісія з Національної поліції України за наказом Голови Нацполіції", — сказала прес-офіцер.

За неофіційною інформацією, співробітників ГУ НП України у Вінницькій області підозрюють у фінансових махінаціях пов'язаних з ремонтом приміщення Київського відділення поліції у Вінниці та фіктивним ремонтом службових автомобілей.

Нагадаємо, що у Вінниці почало діяти Київське відділення поліції.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця