На Вінниччині молода матуся зробила "порнозірку" зі своєї 3-річної доньки

Жінка розсилала чоловікам знімки, на яких була її неповнолітня сестра і маленька донька
Depo.
20 вересня 2016 09:16
ФОТО: depo.ua
На Вінниччині молода матуся зробила "порнозірку" зі своєї 3-річної доньки
На Вінниччині молода матуся зробила "порнозірку" зі своєї 3-річної доньки

Вінницький центр соціальної допомоги "Дім мами" дав притулок жінці, яка розсилає порнознімки. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "20 хвилин".

24-річна Ольга приїхала до Вінниці з Києва, а до того жила в Кіровоградській області. Разом з нею приїхали малолітня сестра і маленька донька. Жінка прийшла у притулок "Дім мами" в Луці-Мелешківській Вінницького району, дізнавшись, що там можуть певний час проживати жертви домашнього насильства, адже її не раз бив чоловік. Кажуть, на колінах благала дати їй прихисток у центрі.

Але через деякий час адміністратор "Дому мами" помітила, що Ольга разом із 3-річною донькою та 11-річної сестрою надовго зачинялася у ванній, і звідти було чути лайку. Якось одна з підопічних центру побачила планшет нової мешканки і виявила в ньому оголені фото всього "сімейства". Порнофото (свої, доньчині і сестрині) Ольга виставляла в Інтернеті і надсилала якимось чоловікам.

Як повідомила адміністраторка, частину знімків вона скопіювала, щоб довести розбещеність горе-матері. "Я заніміла від побаченого. Особливо вразила фотографія голої дитинки нашої прибулої мамочки. Та сфотографувала її з розчепіреними ніжками. У такій позі просив зробити знімок, вибачте, якийсь козел - як інакше можна назвати такого чоловіка, з яким жінка листувалася. До сліз стало шкода маленьку дитину", - розповіла Марина.

До центру викликали поліцію і соціального працівника. Поліцейські відвезли усіх трьох до лікарні на обстеження, проте Ольга разом з дітьми втекла у Київ. Нині "порномама" живе в одному з готелів столиці і не приховує свого заняття. Навіть каже, що за фото їй не платили. У 24-річної Ольги та її 11-річної Тетяни сестри є мати, але невідомо, чи знає вона про спосіб життя доньок.

Кримінальне провадження за фактом не відкрито, оскільки підозра щодо правопорушення - розбещення неповнолітніх ще не підтверджена. Якщо підозри підтвердяться, Ользі загрожує позбавлення материнських прав і від 5 до 8 років ув’язнення. 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Мітки: